Egzorcysta – Polski artysta twórcą wspaniałych ilustracji do serialu!

Mamy dla Was wspaniałe ilustracje, przedstawiające najważniejsze momenty każdego z dotychczas wyemitowanych sześciu odcinków serialu Egzorcysta stacji FOX. Co ciekawsze twórcą tych dzieł, jest Polski artysta: Jarek Kubicki. Zapraszamy do oglądania.

exorcist 1

exorcist 2

exorcist 3

exorcist 4

exorcist 5

exorcist 6

Zobacz również: Odgłosy – klasyczny horror doczeka się wersji w rozdzielczości 4K!

Opis fabuły serialu: Ojciec Tomas Ortega (Alfonso Herrera; Sense 8) to nowa twarz kościoła katolickiego, jest progresywny, ambitny i litościwy. Prowadzi małą parafię na przedmieściach Chicago. Nie wie jeszcze, że pewne wydarzenie odmieni jego życie na zawsze. Tymczasem, w innym miejscu na Ziemi, inny ksiądz, zostaje wplątany w walkę ze złem. Ojciec Marcus Brennan (Ben Daniels; House of Cards) jest współczesnym Templariuszem, sierotą wychowaną przez Watykan i wyszkoloną do walki z wrogami kościoła. Ojciec Marcus jest bezlitosny, nieprzyjemny i pochłonięty przez swoją misję. 

Rodzina Rance to członkowie parafii Ojca Tomasa. Wydają się normalną rodziną, jednak nie wszystko jest takie jak się wydaje. Henry Rance (Alan Ruck; Zdarzenie) powoli traci rozum; Najstarsza córka Katherine (Brianne Howley; Królowe krzyku) zaszywa się w swoim pokoju i nie chce z niego wyjść, a jej młodsza siostra, Casey (Hannah Kasulka; The Fosters) słyszy dziwne głosy dobiegające ze ścian; Matkę z kolei, Angelę (Geena Davis; Sok z żuka) dręczą koszmary, a każdy z nich jest jeszcze bardziej przerażający od poprzedniego. Angela wierzy, że coś jest w ich domu – wyczuwa demoniczną obecność, która z każdym dniem przybiera na sile. Zdesperowana, prosi o pomoc Ojca Tomasa, tym samym doprowadzając do spotkania obu księży. Pomimo różnych charakterów, będą musieli wspólnie stanąć do walki z demonicznymi siłami, które od wieków nękają tę planetę.

Źródło: bloody-disgusting.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Filmy, seriale, książki, mecze piłki nożnej = dobra rozrywka

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?