When We Rise – pierwszy zwiastun serialu o ruchu LGBT

ABC opublikowało pierwszy zwiastun serialu, który opowie o ruchu LGBT w Ameryce. Zdradzono również, że When We Rise, który będzie jednorazowym wydarzeniem telewizyjnym, zadebiutuje już w lutym. 

https://www.youtube.com/watch?v=UwvgMNE9ozg

Zobacz również: Netflix – opcja pobierania naszych ulubionych filmów i seriali już aktywna!

Jedną z pierwszych aktorek, która zagra w When We Rise została Carrie Preston, którą można było zobaczyć w Żonie Idealnej czy Czystej Krwi. Kobieta wcieli się w postać Sally Gearheart – eleganckiej i radykalnej działaczki z długą karierą w walce o prawa społeczności LGBT. Oprócz niej zobaczymy też Mary-Louise Parker, Whoopi Goldberg, Guya Pearce’a czy Rachel Griffiths.

ABC inspiruje się prawdzimy wydarzeniami z ubiegłego roku, kiedy w całych Stanach Zjednoczonych zalegalizowano małżeństwa jednopłciowe. When We Rise skupi się na osobistych i politycznych przeszkodach oraz sukcesach ludzi, którzy pomogli torować drogę prawom obywatelskim homoseksualistów. Twórcami serii są odpowiedzialni za film Obywatel Milk: Dustin Lance Black, Bruce Cohen i Gus Van Sant. 

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?