Supergirl – twórcy serialu o sekrecie Mon-El!

Choć na kolejny sezon Supergirl poczekamy jeszcze miesiąc, to fani nie zostają z niczym – twórcy ciągle raczą nas informacjami o sezonie 2B. Podczas fragmentu Spoiler Room od Entertainment Weekly, Natalie Abrams zadano pytanie o to, jak Kara zareaguje na sekret Mon-El, kiedy już go odkryje. Odpowiedź brzmi następująco:

Sekrety nigdy nie są zdrowe w relacji. Oczywiście Mon-El dusi coś w sobie. Dowiedzieliśmy się już, że jego życie na Daxam nie jest skończone tak, jak się wydawało. A wszystko za sprawą zaprezentowania statków kosmicznych, które go ścigają.

Liderką obsady Supergirl jest Melissa Benoist, która oczywiście wciela się w pogodną oraz sympatyczną, tytułową bohaterkę. Na ekranie towarzyszą jej następujące gwiazdy: Mehcad Brooks (James Olsen), Laura Benanti (Alura Zor-El), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alexandra Alex Danvers), Jeremy Jordan (Winslow Winn Schott), Jenna Dewan Tatum (Lucy Lane – siostra znanej wszystkim widzom Lois), David Harewood (Hank Henshaw), Peter Facinelli (Maxwell Lord), Dean Cain (Jeremiah Danvers) i Helen Slater (Eliza Danvers). W drugim sezonie widzowie mają okazję zobaczyć ponadto Lyndę Carter w roli prezydenta USA, Tylera Hoechlina jako sławetnego Supermana, Iana Gomeza wcielającego się w Snapper Carra oraz Katie McGrath, która odgrywa siostrę Lexa Luthora, czyli Lenę.

superman1stlook900 579a645735cfc3 95453387

Źródło: Heroichollywood |Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Twórca cyklu "Powrót do przeszłości". Wielki miłośnik spaghetti westernów, kina szpiegowskiego i fantasy.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?