American Horror Stories – spin-off w drodze!

Ryan Murphy podał kolejne informacje na temat American Horror Stories. W swoim poście na Instagramie twórca uchyla rąbka tajemnicy na temat serialowej antologii, która jest spin-offem popularnego serialu – American Horror Story.

Twórca ujawnia, że American Horror Stories będzie składać się z szesnastu niezależnych odcinków. Odcinki zgłębią różne mity, legendy i ludowe opowieści. Wszystkie mają w sobie elementy horrorów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

Pierwsze informacje o powstaniu serii pojawiły się już w maju. Murphy poinformował najważniejszych aktorów AHS o powstaniu spin-offu podczas spotkania na Zoomie. Z pewnością więc możemy spodziewać się przynajmniej części z nich w tej produkcji. Sarah Paulson zdradziła, że jest zaangażowana w projekt. Niemniej niekoniecznie aktorsko. Podczas panelu Netflixa utytułowana aktorka wyznała, że będzie coś reżyserować.

Zobacz również: Nowiny ze świata – premiera w kinach oraz platformie Netflix

American Horror Story jest najdłużej granym godzinnym serialem w historii telewizji FX. W tym roku serię przedłużono na 3 kolejne sezony, łącznie będzie ich 13. Podobnie jak wiele innych produkcji, prace nad 10. sezonem przerwała pandemia. W związku z czym premierę nowego sezonu przeniesiono na 2021 rok. Póki co nie znamy jeszcze daty premiery spin-offu, ale z pewnością jest na co czekać. W międzyczasie 9 sezonów AHS możemy oglądać na platformie Amazon Prime Video.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Wielbicielka skomplikowanych filmów, koreańskich seriali i mocnej kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?