Apple TV+ – poznaliśmy cenę i datę premiery serwisu

Podczas wczorajszej konferencji Apple poznaliśmy konkretne informacje na temat zapowiedzianej już kilka miesięcy temu usługi Apple TV+, która ma być poważną konkurencją dla serwisów, takich jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime czy nadchodzący Disney+.

Gigant z Cupertino ogłosił, że usługa Apple TV+ wystartuje 1 listopada tego roku w ponad 100 krajach, również w Polsce. Cena miesięcznej subskrypcji serwisu wyniesie zaledwie 4,99 dolara. Ponadto od dzisiaj, przy zakupie dowolnego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub Maca dostaniemy rok subskrypcji za darmo. Oprócz tego poinformowano, że w ramach jednego abonamentu z konta będzie mogło korzystać maksymalnie sześciu członkom rodziny. Każda osoba będzie mogła logować się za pomocą własnego ID i hasła.

Zobacz również: See – Jason Momoa w zwiastunie serialu od Apple TV+

Apple TV+ będzie zawierać znane filmy i seriale, jak również ekskluzywne tytuły. Jednym z pierwszych seriali oryginalnych będzie The Morning Show z Jennifer Aniston, Stevem Carellem i Reese Witherspoon w rolach głównych. Do pozostałych produkcji, które przygotowuje platforma, zaliczają się między innymi See z Jasonem Mamoa oraz For All Mankind, Dickinson.

Źródło: Apple/ Ilustracja wprowadzenia: Apple

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?