Arrow – Colton Haynes nie został zaproszony do finałowego sezonu

Arrow zmierza już ku końcowi razem z ostatnim, ósmym sezonem. Nie zobaczymy w nim jednak Roya Harpera. Aktor Colton Haynes podzielił się ze światem informacją, że nie była to jego decyzja.

Postać Roya Harpera pojawiła się w Arrow już w pierwszym sezonie. Od tego czasu bohater znacznie się rozwinął i z kieszonkowca zmienił się w bohatera zwanego Arsenał. W siódmym sezonie był nawet jedną z najważniejszych postaci serialu. Niedawno pojawiła się jednak informacja, że Harpera zabraknie w finale opowieści o łuczniku ze Star City. Colton Haynes postanowił, że musi osobiście odnieść się do tego faktu.

Dostaję dużo negatywnych wiadomości, więc dla wyjaśnienia… Nie odszedłem z ostatniego sezonu Arrow. Po prostu nie zostałem zaproszony by do niego powrócić jako stały bohater.

Zobacz również: Batwoman – kolejna zapowiedź serialu superhero od CW

Ósmy sezon ma swoją premierę 15 października na stacji CW. Jest to ostatnia seria produkcji, która rozpoczęła popularne i dynamicznie rozwijające się Arrowverse. Jest to serialowe uniwersów bohaterów ze stajni  DC. Oprócz wymienionego już tytułu obejmuje również seriale Supergirl, Flash i DC’s Legends of Tomorrow. Niedługo do grupy tej dołączy również Batwoman.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Arrow

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?