Arrow – zwiastun finałowego sezonu pierwszego serialu superhero nowej generacji od CW! | SDCC 2019

Wbrew pozorom, dzisiejsze San Diego Comic Con to nie tylko Marvel. Swoją cegiełkę dołożyła również stacja CW.

Od dłuższego czasu już wiadomo, że Arrow będzie miał już tylko jeden, zamykający wątki sezon. Teraz wreszcie pojawiły się materiały, które stanowią przedsmak tego, co prowadziło przede wszystkim Olivera Queena i spółkę do momentu w ósmej serii.

Zobacz również: DC wprowadzi nowy koncept na kinowe uniwersa?! Green Arrow ważną figurą!

Twórcy zapowiadają spójne i emocjonujące zamknięcie wszystkich najważniejszych historii. Cóż, Arrow ma tę przewagę nad poprzednimi odsłonami, że 8. sezon ma 10 epizodów – a nie ponad dwa razy tyle. To sprawia, że fabuła z konieczności musi być bardziej skondensowana, zamykając drogę odcinkom-zapychaczom, będącym jednym z wielu utrapień praktycznie każdego serialu superhero od CW. Co z tego wyniknie? Pierwsze tego efekty będziemy mieli już 15 października.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?