Bastion – Alexander Skarsgård w obsadzie adaptacji powieści Kinga

Alexander Skarsgård zostanie antagonistą bohaterów serialu Bastion. Nowa produkcja opiera się na powieści Stephena Kinga o takim samym tytule.

Za adaptację książki odpowiada stacja CBS. Bastion to powieść utrzymana w klimatach postapokaliptycznych. W wyniku pomyłki wojskowego komputera, z zamkniętego ośrodka wydostaje się groźna bakteria. W zatrważającym tempie zabija ona większość ludzi na świecie. To właśnie proces upadku cywilizacji był wątkiem, który zajmował połowę objętości obszernej książki. Pośród chaosu i śmierci, pojawili się jednak nieliczni ocaleni. Z niewiadomych powodów, część ludzi była odporna na groźną broń biologiczną. Po pewnym czasie zaczęli zbijać się w grupę i odbudowywać swoje życia. Daleko od nich, zbierała się jednak inna, groźniejsza gromada.

Fot. kadr z serialu Bastion (1994)

Zobacz również: Venom 2 – prace rozpoczną się już w listopadzie?

Alexander Skarsgård zagra Randalla Flagga, czyli tajemniczą istotę, czasami zwaną po prostu Człowiekiem w Czerni. To właśnie on gromadził wokół siebie grupę kryminalistów, którzy przeżyli apokalipsę i stanowili zagrożenie dla głównych bohaterów powieści.

Bastion będzie 10-odcinkową serią. Oprócz Skarsgårda, na ekranie zobaczymy Jamesa Marsdena, Amber Heard, Grega Kinneara, Whoopi Goldberg, Henry’ego Zaga, Jovana Adepo, Owena Teague, Brada Williama Henke i Daniela Sunjata. Za scenariusz odpowiadają Josh Boone i Ben Cavell. Boone jest również reżyserem serialu. Ostatni odcinek został jednak rozpisany przez samego Stephena Kinga. Ma on posiadać również inne zakończenie niż książkowy pierwowzór.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Denis Poroy

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?