Batwoman – nowy plakat, opis i zdjęcie z 2 sezonu serialu!

CW wydało dziś nowy plakat, zdjęcie i krótkie streszczenie nadchodzącej premiery drugiego sezonu Batwoman.

Kilka szczegółów fabuły zostało ujawnione, dowiadujemy się tutaj czego możemy się spodziewać po jednym z odcinków 2 sezonu. 

Przyjaciele i rodzina Kate trzymają się nadziei, że Kate nadal może zostać znaleziona, a bezdomny 25-latek imieniem Ryan Wilder (Javicia Leslie) natrafia na kostium Kate. Koncentrując się na tym, by nie być już ofiarą, Ryan bierze skafander, by użyć go jako zbroi i wkracza na ulice Gotham, zabijając różnych członków nowego gangu zwanego Towarzystwem False Face. W międzyczasie Jacob Kane (Dougray Scott) i Luke Fox (Camrus Johnson) rozpoczynają poszukiwania Kate, Mary Hamilton (Nicole Kang) boryka się z utratą kolejnego członka rodziny, Sophie Moore (Meagan Tandy) boryka się z rzeczami, które jej nie zostały powiedziane, a Alice (Rachel Skarsten) jest wściekła, że ​​ktoś dostał się do Kate, zanim zdążyła się zemścić. Jednocześnie Bruce Wayne (gościnnie Warren Christie) powraca pod pretekstem poszukiwania Kate, ale prawda jest taka, że ​​chce odzyskać swój strój i staje się to starciem pomiędzy Batwoman i Brucem, którzy toczą epicki pojedynek.

Dostaliśmy także oficjalny plakat i kadr z serialu:

Batwoman kontra Hush, który podaje się za Bruce’a?! To będzie dobre widowisko!

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

W drugim sezonie Batwoman zobaczymy powrót Rachel Skarsten (Elizabeth Kane / Alice), Camrusa Johnsona (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Christiny Wolfe (Julia Pennyworth) i Dougraya Scotta (Jacob Kane). Shivaani Ghai został niedawno dodany do obsady jako Safiyah Sohail.


Źródło: twitter  / zdjęcia wprowadzenia: The CW

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?