Better Call Saul powróci już w sierpniu!

Stęskniliście się za Saulem Goodmanem? To zatem na pewno ucieszy was wiadomość, że sprytny adwokat powróci z czwartym sezonem Better Call Saul jeszcze w te wakacje!

Stacja AMC w końcu ujawniła oficjalną datę premiery czwartego sezonu spin offa Breaking BadBetter Call Saul. Serial powróci z nowymi odcinkami już 6 sierpnia tego roku. Zatem zapewne już niedługo dane nam będzie zobaczyć nowe materiały promocyjne.

Zobacz również: Better Call Saul – recenzja 3. sezonu spin offa Breaking Bad!

Przypominamy, że głównym bohaterem serialu jest Jimmy McGill, który pragnie ug runtować swoją pozycję, jako licencjonowany prawnik. Nierzadko przy tym jednak stosuje się do legalnych zagrywek. Jak mówi oficjalny opis czwartego sezonu, po śmierci Chucka transformacja Jimmy’ego w alter ego przybiera na sile. Zaczyna coraz bardziej zagłębiać się w kryminalnym świecie, co może postawić jego prawniczą karierę oraz związek z Kim w niebezpieczeństwie. Odejście Chucka dotyka również jego byłych współpracowników: Howarda, a także Kim, którzy po raz kolejny będą musieli stanąć po przeciwnych stronach barykady w bitwie zapoczątkowanej przez braci McGill.

W międzyczasie Mike Ehrmantraut bierze coraz aktywniejszy udział jako konsultant w firmie Madrigal Electromotive. Nie jest to dla niego odpowiedni czas na pracę dla Gusa Fringa, gdyż zapaść Hectora Salamanci poważnie wstrząsnęła kryminalnym półświatkiem Albuquerque i wprowadziła zamęt wśród członków kartelu. Kiedy Gus zmienia swoje błyskotliwe plany, Nacho znajduje się na celowniku śmiercionośnych sił.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?