Boba Fett – zdjęcia do miniserialu w przyszłym tygodniu?

Boba Fett powrócił! Ta informacja z pewnością wywołuje wśród fanów wiele emocji i tworzy dalsze spekulacje. Disney+ i Lucasfilm obecnie emitują drugi sezon The Mandalorian, ale możliwe, że szykuje się jeszcze więcej zawartości. W sieci pojawiają się nowe doniesienia związane z planami Lucasfilmu dotyczącymi kolejnych seriali w uniwersum Star Wars. Wszystko wskazuje, że wraz z powstaniem trzeciego sezonu The Mandalorian tytułowy łowca nagród dostanie swój solowy projekt.

Od dawna zapowiadany solowy projekt Boba Fett prawdopodobnie rozpocznie swoją produkcję w przyszłym tygodniu. Podczas gdy film był w planach wydawniczych Lucasfilmu od lat, te ciągle się zmieniały i były co chwilę wyrzucane do kosza. Po tym jak Han Solo nie spełnił pokładanych w nim nadziei w wynikach box office, zmęczenie serią zaczęło dawać się we znaki. Disney postanowił zrezygnować z planu wydawania kolejnych części franczyzy, które uwzględniały właśnie filmy o Boba Fett i Obi-Wanie Kenobim.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Disney+ planuje ostatecznie wydać swój miniserial. Szczegóły są bardzo okrojone, ale jeśli wierzyć obecności Tamuery Morrisona, który pojawił się w drugim sezonie The Mandalorian, świadczy, że tajemnicza seria powstanie. W głowach fanów rodzą się pytania, zwłaszcza te, które dotyczą okoliczności przeżycia na wnętrznościach Sarlacca z Powrotu Jedi. Serial miałby opowiedzieć losy łowcy nagród po tych wydarzeniach.

Boba Fett

Fot. Kadr z serialu Mandalorian

Żadne inne informacje nie zostały ujawnione, ale prawdopodobnie należy się spodziewać rozpoczęcia zdjęć jeszcze w listopadzie. W tym samym okresie trzeci sezon The Mandalorian powinien dostać gotowy scenariusz, choć nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany. Jeśli tak się stanie, Disney zapewni Pedro Pascalowi i całej ekipie jeszcze więcej przygód z Baby Yodą.

Sam Jon Favreau, showrunner serialu, publicznie oświadczył, że ma cichą nadzieję rozpocząć zdjęcia jeszcze w 2020 roku. Jednak według władz Lucasfilmu zdjęcia do spin-offu The Mandalorian poświęconemu łowcy nagród znanemu jako Boba Fett miałyby wystartować lada moment.

Zobacz również: The Mandalorian (sezon 1) – tajemnice z produkcji serialu Disney+

Na więcej szczegółów przyjdzie nam jeszcze poczekać wraz z postępem fabularnym serialu The Mandalorian.

W obsadzie 2. sezonu znajdują się między innymi Pedro Pascal, Giancarlo Esposito, Rosario Dawson oraz Gina Carano. Liczy on 8 odcinków. Za ich reżyserię odpowiadają Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed i Robert Rodriguez.

Trzeci odcinek drugiego sezonu The Mandalorian zostanie wyemitowany 13 listopada na platformie Disney+.


Źródło: Movieweb.com, ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?