Chyłka – hit TVN i player.pl powraca! Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu

Ekipa serialu Chyłka powraca na plan. Drugi sezon serialu z Magdaleną Cielecką w roli niepokornej pani mecenas, oparty będzie na powieści Kasacja autorstwa Remigiusza Mroza. Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec sierpnia w Warszawie. Za reżyserię odpowiada Łukasz Palkowski.

Wyprodukowany specjalnie dla serwisu player.pl serial Chyłka-Zaginięcie zyskał ogromne grono wielbicieli. Pierwszy sezon, który zadebiutował na platformie w grudniu ubiegłego roku, okazał się ogromnym sukcesem. Historia Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Oryńskiego była najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu. Druga seria, do której zdjęcia właśnie ruszyły, oparta będzie na pierwszym tomie cyklu autorstwa Remigiusza Mroza. Premiera serialu w serwisie player została zaplanowana jeszcze w tym roku. Pierwszy z sześciu nowych odcinków dostępny będzie bezpłatnie, kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach, w ramach płatnej oferty w player+.

Zobacz również: Ad Astra – recenzja kosmicznej odysei z Bradem Pittem | Venezia76

W player wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników nie tylko poprzez poszerzanie naszej oferty o najnowsze filmy i seriale, ale również inwestując w produkcje własne. Pierwszy sezon „Chyłki” stał się sukcesem, dlatego niemal od razu zapadła decyzja o kontynuacji tej historii. Już pod koniec roku zaprezentujemy drugi sezon serialu, na który tak bardzo czekają nasi użytkownicy. – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.

chyłka 2 sezon mróz kasacja foto z planu

fot. TVN/Agnieszka Jurek

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant – Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

Wróciliśmy na plan „Chyłki” z wielką energią i radością, iż będziemy mogli opowiedzieć naszej tak licznej widowni ciąg dalszy losów niesfornej mecenas. Pokażemy jej kolejną sprawę – obronę oskarżonego o morderstwo, gdzie do końca nie będzie wiadomo czy to sukces Chyłki czy kolejna klęska. Sporo czasu poświęcimy relacjom damsko-męskim w życiu pani adwokat. Już dziś zapraszam na Chyłkę- Kasację – dodaje Dorota Chamczyk, producentka serialu.

W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski i Jakub Gierszał. W drugim sezonie dołączą do nich: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt,  Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

chyłka kasacja 2 sezon foto

fot. TVN/Agnieszka Jurek

Zobacz również: Motyw – powstaje nowy serial kryminalny TVN. W obsadzie Kożuchowska, Grochowska i Czernecki

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle.  Kierownikiem produkcji  jest Agnieszka Knysak-Sandecka.

chyłka 2 sezon foto cielecka zordon pławiak

fot. TVN/Agnieszka Jurek

Źródło: informacja prasowa TVN / ilustracja wprowadzenia: fot. TVN/Agnieszka Jurek

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?