Chyłka – Kasacja – ujawniono datę premiery serialu w player.pl

Drugi sezon serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej będzie można oglądać w player.pl już od 15 listopada. Pierwszy odcinek Chyłka – Kasacja zostanie udostępniony bezpłatnie, drugi tego samego dnia w ramach płatnej oferty.

Pierwszy sezon zatytułowany Chyłka-Zaginięcie, który zadebiutował na platformie w grudniu ubiegłego roku, okazał się ogromnym sukcesem. Historia Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Oryńskiego była najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu. Druga seria oparta jest na pierwszym tomie cyklu autorstwa Remigiusza Mroza. Premiera serialu została zaplanowana na 15 listopada. Pierwszy, z sześciu nowych odcinków, dostępny będzie w serwisie player bezpłatnie, drugi zostanie udostępniony tego samego dnia, w płatnym pakiecie. Kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach, w ramach płatnej  oferty.

Zobacz również: To budujące, że polskie kino pojawia się za granicą – rozmawiamy z Michaliną Łabacz

chyłka kasacja player foto

fot.: TVN/ Agnieszka Jurek

Chyłka – Kasacja skupi się na sprawie Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Czy Langer zdoła nakłonić właścicieli kancelarii do powierzenia sprawy Chyłce, mimo że ta złamała tajemnicę adwokacką? Jedno jest pewne – Chyłka ponownie stanie do walki.

W obsadzie drugiego sezonu znalazła się plejada polskich gwiazd: Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Jakub Gierszał, Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt,  Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

Zobacz również: Wszystko wskazywało na to, że będę lekarzem – rozmawiamy z Marią Kowalską, gwiazdą Pod powierzchnią!

chyłka kasacja player foto 2 sezon

fot.: TVN/ Agnieszka Jurek

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle.  Kierownikiem produkcji  jest Agnieszka Knysak-Sandecka.

Drugi sezon przygód Joanny Chyłki zadebiutuje w serwisie player.pl 15 listopada.

chyłka kasacja player

fot. TVN/ Szymon Szcześniak

Źródło: informacja prasowa TVN / ilustracja wprowadzenia: TVN/ Szymon Szcześniak

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?