Czy Loki zmieni bieg naszej historii? Nowe doniesienia o serialu

Podczas tegorocznego Comic-Con Kevin Feige oficjalnie poinformował, że wśród planowanych produkcji 4. fazy MCU znajduje się serial o Lokim. Marvel był dość skąpy jeżeli chodzi o udzielenie informacji na temat serialu. Mimo to nowe szczegóły dotyczące samej produkcji oraz losów Lokiego trafiają do sieci i okazują się bardzo interesujące.

W lutym 2019 roku na łamach The Hollwood Reporer pojawił się pierwsze plotki na temat serialu. Według nich Loki ma podróżować w czasie i trafiać do momentów, w których rozgrywały się istotne wydarzenia dla  historii Ziemi. Teraz portal MCU Cosmic, który ma solidną trafność sprawdzonych informacji,  potwierdza tamte doniesienia, dodając, że Loki w wyniku tych zdarzeń miałby zmieniać bieg historii. Sam Tom Hiddleston w wywiadzie dla Entertainment Weekly potwierdził powrót do bycia złoczyńcą. Możemy się zatem spodziewać, że będzie wpływać na najważniejsze wydarzenia historyczne, chcąc zmienić je dla własnych korzyści. Biorąc pod uwagę zasady podróży w czasie w MCU, oznaczałoby to również, że Loki będzie tworzyć swoimi nikczemnymi czynami mnóstwo nowych linii czasowych oraz alternatywne rzeczywistości. Najprawdopodobniej będzie musiał się z nimi uporać nie kto inny jak Doctor Strange w filmie Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Zobacz również: Loki – Poznaliśmy pierwsze szczegóły serialu o bracie Thora! | SDCC 2019

Oficjalne logo serialu Loki

Fot. Oficjalne logo serialu/ Materiały prasowe

Podróże w czasie sugerował już pierwszy kadr z serialu. Widzimy na nim jak Loki przechadza się ruchliwą ulicą, a za nim widnieje plakat filmu „Szczęki” wyreżyserowanego przez Stevena Spielberga. Obecność plakatu oraz stroje ludzi na ulicy, potwierdzają, że akcja serialu osadzona będzie między innymi w drugiej połowie lat 70. Wielu fanów doszukuje się potwierdzenia plotek o osadzeniu akcji na przestrzeni różnych epok w samym logu produkcji, na którym każda z liter przedstawiona jest w zupełnie innym stylu wizualnym.

Według informatorów zdjęcia do serialu ruszą 28 stycznia. Niedługo mają również wystartować castingi do ról drugoplanowych.

Premiera serialu wiosną 2021 roku na platformie Disney+

Źródło: The Hollywood Reporter/ Entertainment Weekly/ mcucosmic.com/ Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?