Daredevill – Charlie Cox powróci do roli bohatera?

Kevin Feige rozjaśnił nam trochę plotki, że Charlie Cox miałby powrócić do roli Daredevila zarówno w Spider-Manu 3 czy nawet serialu She-Hulk. 

Oczywiście, do momentu otrzymania oficjalnych informacji nie wiemy jaka jest przyszłość bohatera w MCU. Kevin Feige nie zamierzał dużo zdradzić podczas rozmowy z Colliderem. Zapytany o szanse powrotu Coxa, Feige dość uważnie pilnował swojej wypowiedzi. 

Czy jest jakaś szansa, że ​​Charlie Cox może powrócić jako Daredevil, czy też uważasz, że to, co stało się z Netflixem, było prawie jak alternatywny wszechświat?

FEIGE: Patrzę na wszystko, co wydarzyło się wcześniej, czy to nasze filmy, czy to rozrywkowe seriale telewizyjne Marvela, w szczególności komiksy, gry wideo, kreskówki, wszystko to jest dostępne jako inspiracja dla przyszłości Marvela. sposób, w jaki komiksy działały przez wiele lat. Więc zobaczymy ”.

Myślę, że wiele osób naprawdę pokochało Charliego w tej roli i mają nadzieję, że znajdzie drogę powrotną.

– On nic nie powiedział. Po prostu spojrzał na mnie i uśmiechnął się.

Zobacz również: The Mandalorian – Giancarlo Esposito ujawnia, dlaczego zbroja Moffa Gideona jest tak podobna do Dartha Vadera

Opis 3. sezonu: niewidziany od dawna Daredevil (Charlie Cox) wraca, choć daleko mu do szczytu formy. Nie potrafi znaleźć w sobie sił, by ruszyć na ulice jako Daredevil ani by kontynuować prawniczą karierę pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Kiedy jednak z więzienia wychodzi jego arcywróg Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio), Matt musi zdecydować, czy woli dalej ukrywać się przed światem, czy zostać tego świata bohaterem.

Trzeci sezon serialu pojawił się w całości 19 października 2018 roku.


Źródło: Collider / zdjęcia wprowadzenia: Netflix

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?