Dom z papieru sezon 5 – nowa teoria na temat Tokio przyprawia o dreszcze!

Już niedługo 5 i ostatni sezon serialu. Fani wyczekują go, ponieważ ma on dać nam odpowiedzi na naprawdę mnóstwo nurtujących pytań oraz zwieńczyć historie bohaterów serii.

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz Dom z papieru? [Poziom trudny]

Twórcy podkreślali kilkukrotnie w wywiadach, że finałowe odcinki Domu z papieru będą zdecydowanie najbardziej emocjonujące. Teraz na światło dzienne wyszła dość ciekawa teoria. Fani serialu wiedzą, że to Tokio jest narratorką wszystkich opowieści, które przedstawia Dom z papieru. Serwis express.co.uk informuje, że wielu widzów zwróciło uwagę na narracje Tokio, która zawiera wiele bardzo dokładnych szczegółów i detali, zbyt wiele by były to tylko zwykłe opowieści. Część fanów jest pewna, że Tokio nie żyje i opowiada swoją historię ponownie, przeżywając ją jeszcze raz razem z widzami.

Dom z papieru sezon 5 - fanowska teoria

Niektórzy widzowie sądzą, że członkowie ekipy Profesora zginęli, a Tokio umarła jako ostatnia, dlatego właśnie ona przedstawia całą tę opowieść. Czy teoria okaże się dobra? Na pewno było by to jedno z najlepszych zakończeń w historii seriali Netflixa!

Zobacz również: Dom z papieru – 5. sezon oficjalnie ogłoszony! To będzie finał!

W rolach głównych występują m.in.: Úrsula Corberó (Tokio)Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), a także Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo). Hiszpańska produkcja to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netfliksie. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Netflix ogłosił nawiązanie współpracy na wyłączność z twórcą serialu – Álexem Piną.


Źródło: express.co.uk / ilustracja: Netflix

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bleble pisze:

Od pierwszej serii serialu jest wiadome, iż to Tokio jest narratorem. Mogę się mylić ale jest o tym mowa w pierwszym odcinku

Miley pisze:

Wow ale odkrycie 😂

Marian pisze:

Milley… Uwielbiam cię, oglądam wszystkie odcinki Hana Montana

Jo pisze:

No i BRAWO WY Hiszpańcy

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?