Doom Patrol z odtwórcą jednej z głównych ról?

Platforma streamingowa DC ma wystartować już w sierpniu tego roku, w związku z czym firma robi wszystko, aby ich główny serial zatytułowany Titans okazał się sukcesem. Tymczasem w połowie maja bieżącego roku ogłoszono powstanie spin-offu tej produkcji zwanego Doom Patrol. Niedawno ujawniono również nazwisko potencjalnego odtwórcy jednej z głównych ról.

W serialu Titans w postać Dr. Nilesa Cauldera zwanego też Chiefem wcieli się Bruno Bichir. Jeśli zaś chodzi o Doom Patrol to w castingu do tej roli uczestnił m.in. Tomas Arana, jednak większe szansę na udział w serii ma Kelsey Grammer. Portal Revenge of the Fanboy opublikował także opis postaci Cauldera, jaki można było ujrzeć w komiksach:

Ekscentryczny, błyskotliwy i tajemniczy. Chief jest poważanym naukowcem, majętnym inwestorem i przywódcą Doom Patrolu. Uratował on niemal wszystkich członków swojego zespołu od przerażających wypadków, zaopiekował się nimi i rozbudził w nich na nowo poczucie własnej wartości. Wysłał ich później w świat, by bronili osób, dla których są oni zwykłymi dziwakami. Jego rozbrajająca maniera współgra z niezwykłą determinacją oraz niewzruszonym zaangażowaniem w obronę planety przed złymi istotami.

Zobacz również: Jason Todd w serialowej adaptacji Teen Titans?

Ekipa Doom Patrolu / Źródło: DC Comics

Doom Patrol ukaże nam bohaterów, którzy znajdą się w miejscu niezbyt dla nich przyjemnym i otrzymają nietypowe zlecenie od Cyborga. Trudno im będzie z niego zrezygnować, ale otrzymają też ostrzeżenie, że po tej misji ich życie nie będzie nigdy już takie samo.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe DC

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?