Elizabeth Olsen o zaletach odgrywania roli Scarlet Witch

Gwiazda WandaVision, Elizbeth Olsen, otwarcie wyjaśniła, dlaczego granie Scarlet Witch „jeden po drugim” w tym serialu i filmie Doctor Strange in the Multiverse of Madness jest bardzo korzystne dla niej samej!

Kolejnych kilka lat w Marvel Cinematic Universe zapowiada się ekscytująco dla postaci Scarlet Witch i to jest coś, czym Elizabeth Olsen jest niezwykle podekscytowana. Po traumie, przez którą przeszła w dwóch ostatnich filmach Avengers, Wanda będzie miała nie małe pole do popisu w serialu WandaVision, zanim jej historia będzie kontynuowana w Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

The Direct podzielił się kilkoma nowymi cytatami Olsen, w których aktorka mówi o graniu Wandy „jeden po drugim” w ramach dwóch projektów Marvel Studios.

Ostatni rok spędziłam z Wandą – mówi aktorka. I naprawdę niewiarygodne jest cofanie się do tyłu, ponieważ czuję, że mogę teraz wnieść znacznie więcej. To, co dokładnie ma na myśli, jest przedmiotem dyskusji, ale Olsen najwyraźniej otrzymała szansę lepszego zapoznania się ze Scarlet Witch w WandaVision, a to będzie miało duży wpływ na kontynuację przygód Doctor Strange’a .

Oczywiście nie jest to zbyt zaskakujące, ale można to uznać za potwierdzenie, że serial Disney + jest ściśle powiązany z tym filmem, potwierdzając poprzednie komentarze Kevina Feige, że to, co zobaczymy na platformie Disneya będzie konieczne do obejrzenia, żeby w pełni zrozumieć film Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Zobacz również: Hawkaye – Jeremy Renner udostępnia zdjęcia pobitego bohatera!

Produkcja będzie ściśle związana z Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki Elizabeth Olsen w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Vision.


Źródło: comicbookmovie / zdjęcie wprowadzające: Marvel

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?