Euforia – nowe plakaty pierwszego odcinka specjalnego

Jeden z największych hitów serialowych 2019 roku Euforia, niedługo otrzyma dwa specjalne odcinki. Premiera pierwszego epizodu zaplanowana jest na 7 grudnia w HBO GO. Zendaya właśnie podzieliła się z fanami dwoma nowymi plakatami tego odcinka.

Kłopoty nie trwają wiecznie – tak nazywać się będzie pierwszy odcinek napisany i wyreżyserowany przez Sama Levinsona, twórcę serialu. Skoncentruje się on na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas obchodów Świąt Bożego Narodzenia, po tym jak Jules (Hunter Schafer) zostawiła ją na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. Poniżej znaleźć możecie dwa nowe plakaty pierwszego specjalnego epizodu.

Zobacz również: Euforia – recenzja 1. sezonu. Gorzki smak młodości!

Warto także wspomnieć, że odcinki specjalne nie będą częścią sezonu drugiego. W Kłopoty nie trwają wiecznie zobaczymy także Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie serialu. Produkcja HBO Euforia otrzymała w tym roku trzy nagrody Primetime Emmy, w tym dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Zendaya), za najlepszą współczesną charakteryzację (naturalną) oraz za najlepszą oryginalną muzykę i słowa (Labrinth – All For Us).

Euforia - nowe plakaty pierwszego odcinka specjalnego

Kadr z serialu Euforia, HBO

Premiera pierwszego specjalnego odcinka serialu Euforia odbędzie się 7 grudnia w HBO GO. Data premiery drugiego epizodu zostanie ogłoszona wkrótce. Oba odcinki specjalne zostały przygotowane z uwzględnieniem wszystkich procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?