Falcon and the Winter Solider – Funko Popy z serialu już w sprzedaży!

Pierwsza fala figurek Funko Pop z Falcon and the Winter Solider to Falcon (Anthony Mackie), Winter Soldier (Sebastian Stan) i Baron Zemo (Daniel Brühl). 

Zamówienia w przedsprzedaży na te figurki są już dostępne za pośrednictwem niektórych stron, a wysyłka zaplanowana jest na styczeń 2021 roku. Można zamówić je już na różnych stronach z Popami.

Kostiumy w Funko Pops nie wydają się szczególnie zepsute, a wręcz przeciwnie, wyglądają świetnie – w przeszłości widzieliśmy przyzwoicie Barona Zemo, w tym wyciek tej bardzo popowej postaci, pokazującej inspirowaną komiksem maskę w połączeniu z kurtką i spodniami. Stroje z Falcon and the Winter Soldier pojawiały się wcześniej w materiałach promocyjnych.

Zwróćmy uwagę, że figurki The Falcon i Winter Solder Pop nie zostały oficjalnie ogłoszone przez Funko, Marvel ani Disney i zgadujemy, że nie będą aktywnie promowane, dopóki program nie zadebiutuje w Disney +. Także teraz jest większa szansa dla kolekcjonerów by je zdobyć! 

Zobacz również: Spider-Man 3 – reakcja Jacoba Batalona na scenariusz filmu!

Falcon & Winter Soldier pokaże widzom losy obu bohaterów po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Najprawdopodobniej przeciwwagą dla nich stanie się „państwowy” heros, czyli U.S. Agent. Serial będzie obejmował sześć odcinków.

The Falcon and the Winter Soldier ma Kari Skogland na kierowniczych stanowiskach. Sebastian Stan, Emily VanCamp i Daniel Brühl ponownie zaś wcielają się w role Bucky’ego Barnesa, Sharon Carter i Barona Zemo.


Źródło: comicbook / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Kapitan Ameryka

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?