Advertisement
Advertisement

Falcon i Zimowy Żołnierz – Anthony Mackie na temat 2 sezonu oraz jego przyszłości w MCU

Premiera Falcona i Zimowego Żołnierza coraz bliżej. Anthony Mackie wypowiedział się na temat jego przyszłości w MCU jak i możliwego 2 sezonu serialu.

Mackie wypowiedział się w kilku ciekawych kwestiach, głównie w tej jaka odpowiedzialność na nim ciąży po przejęciu tarczy od Steve’a Rogersa. Aktor wspomniał także o 2 sezonie przygód Falcona i Zimowego Żołnierza.

Byłem naprawdę zaskoczony i poruszony pomysłem zdobycia tarczy i zostania Kapitanem Ameryką. Zajmuję się tym biznesem od dłuższego czasu i zrobiłem to tak, jak mówili, że powinieneś to zrobić. Nie pojechałem do LA i nie powiedziałem: „Uczyń mnie sławnym”. Chodziłem do szkoły teatralnej, grałem w Off Broadway, kręciłem filmy niezależne i przedzierałem się przez szeregi. Minęło dużo czasu, zanim to gówno zamanifestowało się w taki sposób, w jakim się pojawiło i jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwy. Nie sądziłem, że moglibyśmy zrobić w telewizji to, co robiliśmy na dużym ekranie. Nie chciałem być twarzą pierwszej serii Marvela, która upadła. To był mój ogromny strach, a także ogromna odpowiedzialność związana z graniem postaci Marvela.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadry z serialu, Marvel, Disney

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?