Falcon i Zimowy Żołnierz – czy zobaczymy Emily VanCamp w stroju z komiksów Marvela?

Emily VanCamp powróciła jako Sharon Carter w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Aktorka wypowiedziała się w temacie założenia komiksowego stroju Sharon, co może mieć miejsce w kolejnych odcinkach!

Podczas niedawnego wywiadu Emily VanCamp wyraziła chęć założenia stroju Sharon rodem z komiksów!

To jest pytanie do mocy, które istnieją. Tego nie mogę ci powiedzieć. Chodzi mi o to, że nie ma jej w białym stroju w Madripoor. Więc może w innym miejscu, nie wiem. Na pewno [chcę go założyć]. Myślę, że ludzie mają na to nadzieję.

Sharon Carter w tytułowym stroju

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?