Advertisement
Advertisement

Falcon i Zimowy Żołnierz – Daniel Brühl wypowiada się na tematy związane z serialem!

Daniel Brühl czyli serialowy Baron Zemo udzielił wywiadu, w którym poruszył kilka ciekawych kwestii odnośnie serialu Falcon i Zimowy Żołnierz.

Rozmawiając z Entertainment Tonight, Brühl został poproszony o jego opinie na temat zwolenników postaci Zemo.

To przezabawne! Wszyscy powinni dołączyć do Team Zemo. Myślę, że to dobry wybór [śmiech]. Nie, ale to, co zostało już ustalone w Civil War i co mi się podobało w reinterpretacji tej postaci przez Kevina Feige’a, to fakt, że nie jest on banałem, jednowymiarowym złym facetem, który po prostu robi takie przerażające rzeczy bez powodu. bardzo ludzka motywacja. Odniósł poważne straty. Tak więc, chociaż zawsze nie zgadzam się z radykalnymi metodami Zemo, trochę mu współczuję, wiedząc, skąd pochodzi. I ta dwuznaczność jest również obecna w serialu, więc nie można go całkowicie nie lubić.”

Zemo jest teraz baronem Zemo, ponieważ dowiedzieliśmy się, że jest bogaty i pochodzi z rodziny królewskiej.

[Ma] dużo samochodów i prywatny odrzutowiec, ja też tego wcześniej nie wiedziałem! Było wiele niespodzianek, kiedy otworzyłem te scenariusze. To było po prostu inne podejście do tej postaci. I znowu, to zabawne , ponieważ nie staje się zbędne. Nie staje się nudne.

Daniel wypowiedział się także na temat swojej maski, która według fanów może nawiązywać do Thanosa.

Cóż, podobnie jak mój bohater Zemo, uwielbiam być nieprzejrzystym i tajemniczym, tajemniczym i enigmatycznym, i nic ci nie powiem! Będziesz musiał to sprawdzić. Nie mogłem i nie chciałem odpowiedzieć na to pytanie.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?