Falcon i Zimowy Żołnierz – dostaniemy cameo Steve’a Rogersa?!

Wyatt Russell udzielił wywiadu w którym poruszył temat spotkania z Chrisem Evansem. Czy mówił on o krótkim cameo pierwotnego Kapitana Ameryki w serialu?!

Prawdą jest, ze nie wiemy co dzieje się z Chrisem Evansem po Avengers: Koniec gry. W serialu został poruszany wątek, że jest na księżycu, co zapewne nie jest prawdą. Teraz Wyatt poruszył temat spotkania z Chrisem i w pewnym sensie mógł zdradzić, że zobaczymy go w krótkiej scenie w serialu!

Czy kiedykolwiek spotkałem Chrisa Evansa? Chyba tak. Nie sądzę, żebym uścisnął mu dłoń, ale myślę, że przeszedłem gdzieś obok niego i nawiązałem kontakt wzrokowy. To jakbym był stalkerem, ale chyba go nie spotkałem. Musisz tylko poczekać do końca serii, a wtedy wszyscy będą mówić: „Och, wow”.

Zdecydowanie Rusell daje nam jakiś trop odnośnie krótkiego cameo Chrisa w serialu! Czekamy.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?