Falcon i Zimowy Żołnierz – figurka Johna Walkera zdradza jego kolejne wcielenie w serialu!

Nowa figurka z serii Marvel Legends przedstawia Johna Walkera tylko, że w trochę innym stroju niż widzieliśmy go podczas debiutu w 1 odcinku serialu Falcon i Zimowy Żołnierz!

Wiadome było, że prędzej czy później John Walker stanie się agentem USA, a Falcon przejmie znowu tarcze Kapitana Ameryki. Teraz figurka z serii Marvel Legends potwierdza nam, że strój przejdzie małą zmianę. Jak widać, jest czarny z czerwonymi elementami. Więc znamy plan MCU dla postaci Walkera!

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?