Falcon i Zimowy Żołnierz – wyciekł nowy klip, zawierający niepublikowane dotąd sceny!

Falcon i Zimowy Żołnierz zadebiutuje na Disney + już 19 marca. Do sieci wyciekł krótki zwiastun w dość słabej jakości. Jednym z ciekawszych ujęć jest Baron Zemo w jego komiksowej masce!

Po Twitterze krąży nowy, krótki zwiastun Falcoan i Zimowego Żołnierza. Jest tam kilka scen, które widzieliśmy, jednak zdarzają się też takie, które dopiero teraz mamy okazję obejrzeć. Uwagę przykuwa Baron Zemo, który jest bardzo dokładnie pokazany. Mamy tutaj także nowe sceny walki czy pościgów. Zobaczcie sami:

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadry z serialu, Marvel, Disney

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?