Falcon & Winter Soldier – scenarzysta Johna Wicka na pokładzie!

Jakieś półtora miesiąca temu pojawiła się informacja odnośnie powrotu aktorów wcielających się kolejno w Sharon Carter i Helmuta Zemo. Teraz wiemy, kto został scenarzystą.

A będzie to Derek Kolstad, Nie ma on może najbogatszej możliwej filmografii, posiada za to niebagatelne doświadczenie, jeżeli chodzi o kino akcji, jako że pracował przy wszystkich częściach Johna Wicka – jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych produkcjach tego gatunku. Wydaje się więc na obecną chwilę, że Falcon & Winter Soldier jest w dobrych rękach.

 Falcon & Winter Soldier

kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier – Zemo i Sharon Carter powrócą w serialu!

Reżyserem został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Pojawi się on wtedy na powstającej platformie Disney+.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?