Fast Color – nowy serial superbohaterski Amazona od Violi Davis!

Amazon Prime Video ewidentnie złapało wiatr w żagle, szczególnie w temacie superbohaterskim. Bo The Boys, szykuje się kolejny smakowity kąsek dla widzów.

Fast Color opowie historie o trzech czarnoskórych kobietach należących do różnych pokoleń, które nagle odkrywają, że mają supermoce. Uświadamiają sobie tym samym, że dzięki nim mogą przyczynić się do uratowania świata.

Fast Color

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Boys – recenzja 1. sezonu, czyli narodziny zabójców superbohaterów

Fabuła zbliżona jest do filmu Julii Hart z 2018 roku o tym samym tytule. Producentką wykonawczą telewizyjnej wersji jest Viola Davis, wspomniana Julia Hart i scenarzysta filmu Jordan Horowitz zajmą się napisaniem i wyreżyserowaniem pierwszego epizodu. Główne bohaterki Fast Color w filmie grane były przez Lorraine Toussaint, Gugu Mbathę-Raw i Saniyyę Sidney. Pozostaje jedynie pytanie, czy dostaną również angaż do serialu.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?