Grant Gustin wypowiada się na temat zaskakującego powrotu Harrisona Wellsa w 7 sezonie The Flash!

Grant Gustin omówił 2 odcinek 7 sezonu serialu The Flash, którego zakończenie okazało się niezwykle zaskakujące!

2 odcinek 7 sezonu okazał się naprawdę zaskaujący dla fanów serialu od The CW. Gdy wszyscy fani po 1 odcinku sądzili, że do koniec postaci Wellsa w drużynie Flasha byli w błędzie. W 2 odcinku następuje niesamowicie dziwny powrót! Grant skomentował ten zaskakujący moment w rozmowie z TVLine.

Cóż, tam też jest pewien zwrot akcji, jak zawsze w przypadku Wellsa. Wydaje mi się, że niekoniecznie musi to być prawdziwy Harrison WellsTo ma więcej wspólnego z cząstkami, które składały się na wszystkie Wellses, teraz uosabia Harrisona Wellsa. Więc znowu zobaczymy, jak Tom robi coś nieco innego niż kiedykolwiek widzieliśmy i technicznie jest to prawdziwe Harrison Wells, ale z niespodzianką. 

Miałem przeczucie, że drażnimy się z tym i zbadamy to w którymś momencie w tym sezonie. Kiedy kręciliśmy ostatni odcinek, wydawało się, że był to rzeczywisty koniec Wellsów i ostatni występ Toma Cavanagha w serialu, więc aby zobaczyć ten fragment prawdopodobnie – i osobiście mówię bez wątpienia – najbardziej epicki i kultowa postać, którą grał w serialu, była ekscytująca. Po raz pierwszy zobaczymy prawdziwego Harrisona Wellsa, ponieważ widzieliśmy tylko Harrisona Wellsa, który został przejęty przez Thawne’a. To postać, którą znam Tom uwielbia portretować, ale jak zwykle będzie to Harrison Wells z niespodzianką , i zobaczymy, jak Tom znowu robi coś zupełnie nowego z tą postacią!

7 sezon jak na razie jest naprawdę na poziomie. Świetne wątki i niespodzianki dla fanów. Czekam na kolejny odcinek!

Zobacz również: The Flash – nowy trailer zapowiadający 7 sezon serialu!

Premiera 7. sezonu The Flash już 2 marca 2021 roku! Kolejny odcinek 16 marca!


Źródło: TVLine / Ilustracja wprowadzenia: The Flash

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?