Hawkeye – Jeremy Renner udostępnia zdjęcia pobitego bohatera!

Ruszyły prace nad nowym serialem Marvela na Disney +! Aktor pochwalił się w relacji na instagramie obitą twarzą po jednej ze scen. Mimo że nadal nie wiemy kto zagra Kate Bishop, to Marvel zaczął już pracować nad serialem!

W swoim najnowszym poście w mediach społecznościowych Jeremy Renner pokazuje swój powrót jako Clint Barton w Hawkeye . Ukierunkowany na datę premiery w 2021 roku na Disney + serial skupi się wyłącznie na przygodach członka Avengers, w którym zadebiutuje również Kate Bishop jako jego towarzyszka. Jesteśmy pewni że serial jest już w produkcji!

Relacja z instagrama Rennera

Zobacz również: Iron Heart, Moon Knight, Nick Fury i She-Hulk – Marvel Studios skupia się na planach dotyczących Disney +

Scenariusz do serialu „Hawkeye” stworzył Jonathan Igla, twórca serialu Mad Men” mający na swoim koncie także historie do pierwszych odcinków takich produkcji jak: „Zagrywka” i „Sorry for Your Loss” z Elizabeth Olsen. Za odcinki pierwszego sezonu serialu „Hawkeye” odpowiadać ma przynajmniej trzech reżyserów. Kontrakt z Marvelem podpisali już Amber Finlayson i Katie Ellwood, duet reżyserski pracujący ostatnio przy serialu „Wielka”, „Kidding”, a także „Troop Zero”. Trzecim zatrudnionym reżyserem okazał się Rhys Thomas pracujący przy programie rozrywkowym „Saturday Night Live”, serialu „Towarzysz detektyw” oraz filmie „Staten Island Summer”.

Źródło: screenrant / instagram / zdjęcie wprowadzające: kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?