Hawkeye – Wiemy kiedy i gdzie zaczną się zdjęcia do serialu!

Mimo że nadal nie wiemy, kto w końcu zagra Kate Bishop w Hawkeye, to już wkrótce będziemy mogli po raz pierwszy spojrzeć na nową serię na Disney +, ponieważ oczekuje się, że zdjęcia rozpoczną się w Nowym Jorku już w przyszłym tygodniu.

Podobnie jak filmy Marvel Studios, programy telewizyjne Disney +, nad którymi pracuje Kevin Feige i firma, zostały dotknięte opóźnieniami z powodu pandemii COVID-19. Jednak produkcja w końcu zaczyna rosnąć, a Ms. Marvel obecnie kręci w Atlancie w stanie Georgia, wydaje się więc, że Hawkeye może być następny.

Jak widać poniżej, na Brooklynie w Nowym Jorku pojawiły się znaki potwierdzające, że zdjęcia do serialu rozpoczną się już w przyszłym tygodniu. To miła niespodzianka i zależnie od tego, kto będzie obecny na planie, możemy czekać na kilka bardzo ekscytujących nowinek.

Zobacz również: Ironheart nowym Iron Manem? Marvel ma w planach nowy serial!

Zdjęcia do Hawkeye pierwotnie miały wystartować w zeszłym miesiącu, zanim zaczęły się opóźnienia związane z pandemią. Oczekuje się, że prace na planie ruszą przed końcem roku, więc jest duża szansa, że ​​wkrótce otrzymamy oficjalną aktualizację dotyczącą zaangażowania Hailee.

O fabule Hawkeye na razie wiadomo, że jej rdzeniem ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – chodzi o wspomnianą komiksową Kate Bishop. Do swojej roli powróci oczywiście Jereemy Renner.


Źródło: comicbookmovie / twitter / zdjęcie wprowadzenia: Avengers

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?