Hawkeye – nowi aktorzy w obsadzie. ​​Echo i Swordsman w serialu Disney +!

Pojawiła się oficjalna informacja o obsadzie serialu Hawkeye. Oprócz dodania imponującej listy aktorów, ujawniono także niektórych nowych bohaterów i złoczyńców z nadchodzącej serii na Disney +.

W serialu wystąpią Jeremy Renner jako Clint Barton i Hailee Steinfeld jako Kate Bishop, dodając teraz do obsady Vere Farmige jako matkę Kate, Florence Pugh jako Yelene Belovą, Fra Fee (Clown), Tony Dalton (Swordsman), Alaqua Cox (Maya Lopez) i Zahn McClarnon (William Lopez). Większość nowo potwierdzonych postaci nie występowało jeszcze w Marvel Cinematic Universe, ale fani na pewno znają ich z komiksów.

grafika z komiksu Marvela

Jak widać zapowiada nam się nie lada widowisko. Produkcja dopiero co ruszyła, nie wiemy o niej za dużo, a i tak serial staje się jednym z najbardziej interesujących projektów w MCU. Swordsman, Clown i Echo może nie są zbyt znanymi postaciami, ale patrząc na to co Marvel zrobił ze Strażnikami Galaktyki możemy oczekiwać, że postacie zyskają na popularności. Nie wspominać już o bardzo utalentowanych aktorach, którzy wcielą się w te role.

Zobacz również: Ironheart nowym Iron Manem? Marvel ma w planach nowy serial!

O fabule Hawkeye na razie wiadomo, że jej rdzeniem ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – chodzi o wspomnianą komiksową Kate Bishop. Do swojej roli powróci oczywiście Jereemy Renner.


Źródło: comicbook / / zdjęcie wprowadzenia: zdjęcia z planu Hawkaye’a , twitter

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?