Hawkeye – oto czołówka serialu!

Jednym z najciekawiej zapowiadających się seriali poszerzających kolejny rozdział Marvel Cinematic Universe będzie z całą pewnością produkcja opowiadająca o dalszych losach Clinta Bartona oraz jego nowej uczennicy. Choć do premiery zostało jeszcze bardzo dużo czasu i wciąż nie znamy odtwórczyni jednej z dwóch głównych ról, pojawił się ciekawy materiał.

Hawkeye otrzymał bowiem już teraz własną czołówkę. A oto wspomniana sekwencja, która będzie się pojawiać na początku każdego kolejnego epizodu tego serialu:

Choć intro nie zdradza nam zbyt wiele, może zachęcać swoją odrębnością od innych produkcji. Widać tutaj inspiracje przede wszystkim przygodami o agencie 007.

Zobacz również: Hawkeye- Hailee Steinfeld zagra Kate Bishop?!

Jak ogłoszono na San Diego Comic Con, Hawkeye wyjdzie jesienią 2021 roku. Na razie wiadomo, że rdzeniem fabuły ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – chodzi o komiksową Kate Bishop. Do swojej roli powróci oczywiście Jermey Renner.

Powyższa produkcja to oczywiście czubek góry lodowej. Pojawi się przecież chociażby solowy serial przedstawiający przygody Zimowego Żołnierza oraz Falcona – czyli naznaczonego przez samego Steve’a Rogersa nowego Kapitana Amerykę – oraz produkcja o Scarlet Witch i Visionie. Co więcej, tego lata ogłoszono również powstanie Moon Knighta czy She-Hulk.

Moon Knight to drugi serial na Disney+, który został zapowiedziany na D23. Bohaterem jest Marc Spector – były najemnik, który został uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni i obdarzony nadludzkimi mocami boga Chonsu. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych przywdziewa kostium tytułowego Moon Knighta, który nie jest jedynym alter-ego Spectora. Jego moc zależy od fazy Księżyca. Postać ta często przez swoją brutalność porównywana jest do Batmana.

Jennifer Walters, znana jako She-Hulk, jest odnoszącą sukcesy prawniczką oraz kuzynką Bannera. Nie ujawniono, czy w MCU też tak będzie. W komiksach bohaterka uległa poważnemu wypadkowi, a Bruce, aby uratować jej życie, postanowił przeprowadzić transfuzję własnej krwi. Na skutek tego Jennifer zamieniła się w żeńską wersję Hulka, jednak po przemianie zachowała swoją inteligencję oraz osobowość.

Oba seriale powinny się ukazać jeszcze przed 2022 rokiem, zatem mogą nawet „sąsiadować” w Hawkeye’em.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?