Hawkeye rozpocznie zdjęcia jeszcze jesienią?

Wygląda na to, że Hawkeye ma szansę wystartować z produkcją jeszcze w tym roku.

Według doniesień strony Production List, zdjęcia mają ruszyć już 28 września. Nie ma jeszcze póki co oficjalnego potwierdzenia samego studia.

kadr z filmu Avengers

Zobacz również: The Mandalorian – premiera 2. sezonu potwierdzona na październik!

Powyższa produkcja to oczywiście czubek góry lodowej. Pojawi się przecież chociażby solowy serial przedstawiający przygody Zimowego Żołnierza oraz Falcona – czyli naznaczonego przez samego Steve’a Rogersa nowego Kapitana Amerykę – oraz produkcja o Scarlet Witch i Visionie. Co więcej, tego lata ogłoszono również powstanie Moon Knighta czy She-Hulk.

Moon Knight to drugi serial na Disney+, który został zapowiedziany na D23. Bohaterem jest Marc Spector – były najemnik, który został uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni i obdarzony nadludzkimi mocami boga Chonsu. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych przywdziewa kostium tytułowego Moon Knighta, który nie jest jedynym alter-ego Spectora. Jego moc zależy od fazy Księżyca. Postać ta często przez swoją brutalność porównywana jest do Batmana.

Jennifer Walters, znana jako She-Hulk, jest odnoszącą sukcesy prawniczką oraz kuzynką Bannera. Nie ujawniono, czy w MCU też tak będzie. W komiksach bohaterka uległa poważnemu wypadkowi, a Bruce, aby uratować jej życie, postanowił przeprowadzić transfuzję własnej krwi. Na skutek tego Jennifer zamieniła się w żeńską wersję Hulka, jednak po przemianie zachowała swoją inteligencję oraz osobowość.

Oczywiście panująca w ostatnich miesiącach epidemia zupełnie zmienia spojrzenie na ich ewentualne daty premier.

Źródło: Latino Review / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?