HBO Max wejdzie do Polski!

Dotąd wydawało się, że platforma HBO Max pozostanie ekskluzywnym serwisem dla USA. Tymczasem jednak okazuje się, że pojawi się także w naszym kraju.

Andy Forssell, stojący na czele HBO Max Global, wydał oświadczenie, platforma pojawi się już w połowie przyszłego roku. Zastąpi tym samym HBO GO, które przez lata było dostępne w Polsce. Oczywiście wiąże się to nie tylko z poszerzeniem oferty, ale także prawdopodobnym podwyższeniem kosztów abonamentu. Tak przynajmniej można wnioskować po tym, że w Stanach Zjednoczonych miesięczna opłata wynosi 14,99 dolarów i logicznie rzecz biorąc 24,99 – czyli abonament za HBO GO – raczej nie ma prawa się utrzymać. Ale z pewnością włodarze Maxa będą mieli czym kusić – w końcu teraz do serwisu mają zawitać i filmy (o czym więcej napisaliśmy TUTAJ).

Zobacz również: The Mandalorian – Podsumowanie i dyskusja Na temat Rozdziału 14 [SPOILERY]

Fot. HBO

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?