Hollywood – zwiastun nowego serialu Netfliksa o Fabryce Snów z lat 40.!

Na początku miesiąca czeka nas zobaczenie uroków dawnego Hollywood, w sieci z tej okazji pojawił się zatem oficjalny zwiastun produkcji platformy Netflix.

Serial przedstawi losy grupy aspirujących aktorów, którzy tuż po zakończeniu II wojny światowej marzą o wielkiej karierze. Ich krokiem ku celu, jest więc udanie się do Hollywood. Będą musieli zmierzyć się jednak z wieloma przeciwnościami i nierównościami. Na drodze do ich sukcesu może bowiem stanąć ich rasa lub płeć, która miała ogromne znaczenie w powojennych Stanach. Główni bohaterowie są oczywiście postaciami fikcyjnymi, ale nie oznacza to, że ich otoczenie będzie również wymysłem autorów. W trakcie trwania serialu trafią bowiem na wielu rzeczywistych królów kina lat 40.

Zobacz również: Cowboy Bebop – są już wstępne plany na 2. sezon adaptacji od Netfliksa

Za Hollywood odpowiada Ryan Murphy, czyli twórca GleeAmerican Horror Story oraz American Crime Story. Przy produkcji pomaga mu Ian Brennan, z którym pracował już przy wspomnianym serialowym musicalu. Na ekranie zobaczymy między innymi Dylana McDermotta, Samarę Weaving, Darrena Crissa, Jeremy’ego Pope i Davida Corensweta. Serial zadebiutuje na platformie streamingowej 1 maja.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?