#hot16challenge – Piorun i Dario ze Ślepnąc od świateł z własnym utworem!

#hot16challenge zatacza nowe kręgi. Tym razem padlo na znanych nam dobrze panów ze Ślepnąc od świateł.

Pojawiające się regularnie od sześciu lat specyficzne wyzwanie tym razem powiązane jest oczywiście z epidemią koronawirusa. Ale jak zwykle dane osoby mają 72 godziny czasu na napisanie 16-wersowego utworu hiphopowego. Poniżej możecie posłuchać, jak poszło Piorunowi i Dario, w których oczywiście ponownie wcielili się Krzysztof Skonieczny i Jan Frycz.

Zobacz również: Zabawa w chowanego – poznaliśmy datę premiery nowego filmu Sekielskiego!

Ślepnąc od świateł to polski serial produkcji HBO Europe. Ośmioodcinkowa opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów, powstała na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka.

Całość serialu wyreżyserował Krzysztof Skonieczny, twórca Hardkor Disko. Scenariusz jest wspólnym dziełem Krzysztofa Skoniecznego i Jakuba Żulczyka. Producentką serialu jest Izabela Łopuch, a operatorem zdjęć Michał Englert. W roli głównej zobaczymy debiutującego Kamila Nożyńskiego, któremu towarzyszą: Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura oraz Janusz Chabior. W pozostałych rolach pojawią się między innymi: Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Ilona Ostrowska, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki i Krzysztof Skonieczny.

Ślepnąc od świateł tylko w HBO GO!

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: kadr z Youtube

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?