House Of The Dragon – wiemy, kto wystąpi w prequelu Gry o tron!

HBO ogłosiło, kto wystąpi w prequelu Gry o tron. W obsadzie House of The Dragon pojawią się Olivia Cooke, Matt Smith i Emma D’Arcy.

House of the Dragon opowie historię rodu Targaryenów. Fabuła będzie się opierać na książce Ogień i krew George’a R.R. Martina, więc akcja rozegra się 300 lat przed wydarzeniami z Gry o tron. Do tej pory wiedzieliśmy tylko, że w rolę Viserysa Targaryena wcieli się Paddy Considine. Dziś do obsady dołączyła Olivia Cooke (Bates Motel), Matt Smith (The Crown) i Emma D’Arcy.

Cooke zagra Alicent Hightower, Smith księcia Daemona Targaryena, natomiast D’Arcy wcieli się w rolę księżniczki Rhaenyry Targaryen. Prawdopodobnie trwają także rozmowy z Dannym Sapanim, który miałby dołączyć do obsady jako ostatni z głównych bohaterów.

Zobacz także: House of the Dragon – pierwsze grafiki z prequelu Gry o tron!

Twórcami serialu są George R.R. Martin, Ryan Condal i Miguel Sapochnik. Produkcja ma mieć 10 odcinków i pojawi się na HBO w 2022 roku.


Źródło: deadline.com, twitter / Ilustracja wprowadzenia: WarnerBros.

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?