Ironheart nowym Iron Manem? Marvel ma w planach nowy serial!

Jak wiadomo powrót Tony’ego do MCU jest dość skomplikowany i na chwilę obecną niestety mocno wątpliwy, dlatego studio Marvel mysli nad nowym serialem z następczynią Starka!

Scooper Charles Murphy usłyszał od kilku swoich źródeł, że Marvel rozpoczął pracę nad serialem o Ironheart. Mówi się, że produkcja miałaby być spin-offem trylogii o Iron Manie, więc w serialu mogłyby się pojawić znane wszystkim postacie z Avengersów.

Ironheart jest 15-letnią dziewczyną o imieniu Riri Williams. Posiada ona niezwykły umysł, który pozwala jej tworzyć własne zbroje zbliżone do Iron Mana. Jeżeli plotki się potwierdzą i Marvel pracuje nad serialem o Ironheart, to Riri  będzie musiała zostać wprowadzona do uniwersum bez pomocy Tony’ego Starka.

Wiceprezes studia powiedziała w niedawnym wywiadzie, że narazie nie ma planów odnośnie powrotu Starka i jego historia zakończyła się wraz z ostatnią częścią Avengersów. Żyje natomiast jego dziedzictwo, przede wszystkim w Peterze Parkerze czyli Spider-Manie, ale najwyraźniej studio chce rozłożyć je na kolejną postać. W komiksach po pewnym czasie bohaterka przejęła zbroję po Starku, tym samym stając się Iron Manem.

Strona z komiksu Ironheart

W internecie można również przeczytać że sztuczna inteligencja Tony’ego mogłaby być wgrana w zbroje Ironheart, w ten sposób bohater pomagałby Riri tak jak robił to Jarvis. Na pewno było by to ciekawe posunięcie, jednak mimo wszystko powrót Roberta Downeya Jr. do roli Iron Mana ucieszyłby fanów bardziej niż nowy serial.

Zobacz również: The Mandalorian – Giancarlo Esposito ujawnia, dlaczego zbroja Moffa Gideona jest tak podobna do Dartha Vadera

Na chwile obecną o fabule serialu nie wiemy nic i zapewne będziemy musieli jeszcze poczekać na jakieś większe informacje na ten temat.


Źródło: comicbookmovie /  zdjęcie wprowadzenia: Marvel Comics

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?