Jason Momoa robi niespodziankę choremu na raka fanowi Aquamana

Fani Jasona Momoa podesłali mu film jednego z wielkich pasjonatów postaci Aquamana. Aktor postanowił zrobić chłopakowi niespodziankę.

Każdy z nas ma jakiegoś ulubionego bohatera. Często pochodzi on ze świata filmu, albo gry, książki, etc. Wielu chciałoby daną postać, bądź aktora ją grającą spotkać w prawdziwym życiu, albo chociaż móc chwilę z nim porozmawiać. Dla jednych jest to bardziej możliwe dla innych mniej. W tym miesiącu marzenie Danny’ego wielkiego fana Aquamana się spełniło. Chłopak walczy z rakiem, a jednocześnie umieszcza w internecie różne filmy. Na jeden z nich, dzięki pomocy fanów trafił Jason Momoa. Postanowił on wtedy zrobić chłopakowi przyjemność i połączyć się z nim przez FaceTima. Nagranie z tego spotkania aktor zamieścił potem na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Dwayne Johnson razem z Microsoftem przekazuje najnowsze Xboxy szpitalom w USA

Jasona Momoa najszybciej jako Aquamana zobaczymy w filmie Zack Snyder’s Justice League 5 września 2021 roku. Najprawdopodobniej potem aktor pojawi się znowu w roli superbohatera 16 grudnia 2022 w Aquamanie 2.


Źródło: Instagram.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Aquaman

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?