Jesienne premiery filmowe z M!Kartą

W sieci Multikino z M!Kartą uczniowie oraz studenci za bilety od poniedziałku do czwartku na wszystkie seanse 2D z repertuaru Multikina zapłacą jedyne 14,90 zł, a płacąc Google Pay cena obowiązuje również w weekend.

Jesień w kinie zapowiada się bardzo różnorodnie i młodzi kinomaniacy będą mieli w czym wybierać. 4 października kina podbił „Joker” z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. W piątek, 11 października premierę będzie miał film „Boże Ciało” – polski kandydat do Oscara, a w kolejnych tygodniach na wielkim ekranie będzie można zobaczyć między innymi „Czarownicę 2” z Angeliną Jolie, produkcję „Obywatel Jones” w reżyserii Angnieszki Holland czy horror „Countdown”.

Zobacz również: Boże Ciało – recenzja filmu Jana Komasy o Kościele, wierze i bigoterii | Venezia76

Dzięki M!Karcie uczniowie od 16. roku życia i studenci, posiadających ważną legitymację studencką korzystając z płatności Google Pay zapłacą za bilet 14,90 zł – zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. To stała cena, do której nie jest naliczana opłata internetowa. Ponadto z M!Kartą zestaw barowy Oscar kosztuje 14,90 zł przez cały tydzień.

Dodatkowo po zarejestrowaniu karty i wyrażeniu zgód marketingowych ich posiadacze zbierają punkty, które mogą wymienić na darmowe bilety.

Więcej informacji o ofercie Multikina znajduje się tutaj: www.multikino.pl/mkarta.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?