Kevin Feige wyprodukuje dla ABC serial z superbohaterami Marvela

Kevin Feige zajmuje się już filmami oraz serialami MCU, ma także w planach film spod znaku Gwiezdnych wojen. Do tej obszernej listy dołączy najprawdopodobniej również serial dla ABC.

Dotychczas serialami Marvela emitowanymi na stacji ABC zajmował się Jeph Loeb. Jego oddział znany jako Marvel Television został jednak zamknięty. W związku z tym czas nadszedł także na produkcje takie jak Agenci T.A.R.C.Z.Y. którzy otrzymali ostatni, siódmy sezon. Nie oznacza to jednak końca seriali superbohaterskich na ABC. Miejsce Loeba zajmie Kevin Feige. Jak mówi Karey Burke, pewne ustalenia dotyczące kolejnych tytułów zostały już uzgodnione.

Bardzo lubimy naszych partnerów z Marvela i ciężko jest nam patrzeć jak odchodzą Agenci T.A.R.C.Z.Y. – to duża część naszej historii. Patrzymy jednak optymistycznie na perspektywę pracy z Kevinem Feige i zaczęliśmy już rozmowy na temat jak będą teraz wyglądać wspólne produkcje ABC z Marvelem. Na razie skupiają się oni jednak na Disney+, co zresztą nie dziwi.

Fot. kadr z serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Zobacz również: Ptaki Nocy – nowa, szalona zapowiedź!

Nie wiadomo jeszcze nic na temat tego jacy bohaterowie mogą pojawić się na ABC. Wątpliwe jednak by miały to być produkcje powiązane z MCU. Te pojawią się bowiem na platformie Disney+. W najbardziej optymistycznych przewidywaniach, ABC może raczej liczyć jedynie na teoretyczne powiązania takie jakie były obecne przy okazji Agentów T.A.R.C.Z.Y.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Jordan Strauss

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?