Klub Winx powróci w wersji live-action od Netflixa

Jeśli ktoś jest fanem serialu o sześciu nastoletnich czarodziejkach, to już niedługo będzie mógł wrócić do obserwowania ich przygód. Netflix przygotowuje bowiem wersję aktorską Winx.

Pojawiła się już nawet informacja kto zagra w nowym serialu amerykańskiej platformy streamingowej. W roli Bloom pojawi się Abigail Cowen. Aktorka ta ma już na koncie współpracę z Netflixem. Grała ona w Chilling Adventures of Sabrina, więc ma widoczne powiązania ze światem magicznym. Teraz jednak będzie występować jako czarodziejka, której przygody skierowane są do znacznie młodszych widzów. Nowa odsłona Winx przedstawi historię o dorastaniu, umiejscowioną w szkole dla osób uzdolnionych magicznie.

Fot. kadr z serialu Chilling Adventures of Sabrina

Zobacz również: Minecraft miesięcznie przyciąga przeszło 110 milionów graczy

Aktorska wersja włoskiego serialu animowanego doczeka się na Netflixie na razie tylko sześciu odcinków. Oczywiście w razie sukcesu, seria na pewno zostanie wzbogacona o kolejne sezony. Tu jednak pojawia się problem związany z jakością adaptacji live-action od streamingowego giganta. Produkcje te nie cieszą się bowiem przychylną opinią zarówno widzów jak i krytyków.

Klub Winx to włoski fenomen, który podbił serca młodej widowni na całym świecie. Serial, który emisję rozpoczął w 2004 roku, trwa do dziś i nadal zajmuje miejsce w ramówkach kanałów dla dzieci. Ostatni, dotychczasowy sezon animacji miał swoją premierę w tym roku.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Klub Winx

 

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?