Loki – 2. sezon serialu Disney+ potwierdzony? Wciąż nie ma pierwszego

Fani Marvel Cinematic Universe ze zniecierpliwieniem czekają na premierę jednego z zapowiedzianych już jakiś czas temu seriali. Mowa o adaptacji postaci Lokiego, której data premiery co chwilę się przesuwa przez skutki pandemii. Niedawno wyciekły informacje o tym, że pomimo braku pierwszej części, drugi sezon produkcji Loki ma już datę realizacji zdjęć.

Disney+ i Marvel Studios nie przedstawiły nam jeszcze zwiastuna zapowiadającego pierwszy sezon serii, ale niedawno ujawniono informacje o dacie rozpoczęcia produkcji drugiego sezonu. Aktor wcielający się w tytułową postać obecnie pracuje nad pierwszym sezonem w Atlancie, w stanie Georgia. Nie wiemy niestety, ile czasu jeszcze będziemy czekać na serial. Spowodowane jest to przerwą, jaką musieli zrobić aktorzy i producenci. Epidemia wirusa na początku tego roku pokrzyżowała plany producentom na całym świecie. Wiemy jedynie, kiedy mniej więcej mamy zobaczyć pierwszy odcinek serii. Mowa o wiośnie następnego roku, ale to może się jeszcze zmienić.

Loki drugi sezon

Fot: Materiały prasowe

Zobacz także: Spider-Man: Miles Morales – narodziny nowego bohatera w kolejnej zapowiedzi

Na samym początku mówiono, że serial Loki będzie składać się z 6 odcinków. Jednak w maju bieżącego roku niechcący otrzymaliśmy informacje od gwiazdy, Clarka Gregga, że możemy się przygotować nie na 6, a na 10 lub 12 odcinków. Wielu zakładało, że Clark Gregg się myli, lecz według nowej zapowiedzi 2. sezon serialu Loki będzie liczył więcej odcinków niż pierwszy. Drugi sezon ma wyznaczoną datę rozpoczęcia produkcji na styczeń 2022 roku.

Zobacz również: Loki – jak rozwijać się będzie tytułowa postać? Jedna z gwiazd odpowiada

Oczywiście Tom Hiddleston ani studio nie potwierdzili prasowych doniesień. Krótka zapowiedź serialu też nie jest do końca wyczerpująca dla fanów boga ognia, a brzmi następująco:

Po kradzieży Tesseraktu podczas wydarzeń z AvengersKoniec gry Loki używa go do podróży w czasie by zmienić historię człowieka.

Brak jednak dokładniejszych opisów fabuły.


Źródła: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?