Loki – nowy spot promujący serial!

Nowy, minutowy spot telewizyjny promujący serial Loki wyemitowany zeszłej nocy na antenie ABC dostarcza nam naprawdę kilku szokujących scen jakie zobaczymy w nadchodzącej produkcji MCU!

Mamy tu mnóstwo świetnych nowych scen, w tym pierwsze spotkanie Lokiego z Miss Minutes i robotem Time Variance Authority, który dezintegruje jego asgardzki sprzęt. Ponadto w klipie widzimy szkody, jakie wyrządziła ucieczka Lokiego w całej osi czasu MCU. No i także mamy dziwną scenę, w której Loki jest nagi. Zapowiada się ciekawie!

Wideo jest w dość słabej jakości, jednak kwestią kilku dni jest wypuszczenie go na oficjalnym kanale Marvela w dużo lepszej jakości. Zobaczcie sami:

Zobacz również: Loki – co zdradza zwiastun? Analiza trailera serialu MCU!

Loki opowiadać będzie o znanym każdemu sympatykowi MCU antybohaterze z innej linii czasowej – tej, w której nie przeszedł wewnętrznej przemiany prowadzącej przez kolejne filmy z serii Thor aż do tragicznego końca w Infinity War. Obok Toma Hiddelstone’a w roli Lokiego zobaczymy w obsadzie takie nazwiska jak: Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw i Sasha Lane. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron. Za reżyserię odpowiada Kate Herron.

Loki ma zadebiutować na Disney+ w maju 2021. Pierwszy sezon liczyć będzie 6 odcinków. Amerykańska produkcja należeć będzie do IV fazy MCU.


Źródło: trailer serialu Loki / Ilustracja wprowadzenia: kadry z serialu, Marvel, Disney

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?