Loki- pierwszy epizod z rekordową oglądalnością wśród seriali MCU

O tym, że Loki będzie hitem, wiedział chyba każdy praktycznie od ogłoszenia powstania serialu. Teraz to się potwierdza.

Jak wynika z badań firmy SambaTV, pierwszy odcinek serialu Disney Plus obejrzano w 890 tysiącach gospodarstw domowych. To przebija zarówno pierwszy odcinek WandaVision (655 tys.), jak i Falcon i Zimowy żołnierz (759 tys.). Jak widać, zmiana daty premiery z piątku na środę nie okazała się problemem.

kadr z serialu Loki

Zobacz również: She-Hulk – Jameela Jamil dołącza do obsady serialu jako główna antagonistka!

Loki to stworzony przez Michaela Waldrona amerykański serial science-fiction serwisu Disney+. Tytułowy bohater, po kradzieży Tesseraktu, trafia do tajemniczego Time Variance Authority (TVA) – biurokratycznej organizacji, która istnieje poza czasem i przestrzenią oraz monitoruje oś czasu. Na ekranie oprócz wspomnianego wcześniej Toma Hiddlestona i Owena Wilsona, zobaczymy także Sophie Di Martino, Richarda E. Granta i Jonathana Majorsa oraz Erike Coleman. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron, natomiast za reżyserię odpowiada Kate Herron.


Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?