Love & Anarchy, czyli nowy serial od twórczyni Euforii

Love & Anarchy będzie nowym serialem Netflixa szwedzkiej produkcji. Zajmie się nim Lisa Langseth, twórczyni filmu Euforia.

Nie chodzi jednak o popularny ostatnio serial HBO. Lisa Langseth jest reżyserką i scenarzystką szwedzkiego filmu Euforia z 2017 roku. Poruszał on temat skonfliktowanych ze sobą sióstr i był dramatem obyczajowym. Love & Anarchy również będzie dziełem utrzymanym w klimatach skupionych na życiu i relacjach bohaterów. Opowie o Sofie, zamężnej matce dwójki dzieci, która w daje się w romans z poznanym w pracy Maxem. Rozpoczynają razem skomplikowany, ukryty związek, w którym rzucają sobie kolejne wyzwania kwestionujące współczesny styl bycia. Z czasem konsekwencje tej gry stają się coraz większe, ponieważ coraz bardziej ingerują w życie prywatne.

Fot. kadr z filmu Euforia

Zobacz również: Pralnia – Meryl Streep na pierwszym zwiastunie filmu Netflixa!

Lisa Langseth nadaje kierunek całemu serialowi. Napisała scenariusz przy współpracy z Alexem Haridim i jak sama mówi jest to historia, nad którą pracowała od dawna.

[Love & Anarchy] było moim wymarzonym projektem od długiego czasu. Po okresie samotnej pracy na tym w mojej „piwnicy”, jestem bardzo zadowolona widząc jak zaczyna się to rozwijać przy udziale całego fantastycznego zespołu.

Za produkcję serialu odpowiada Fatima Varhos i Frida Asp, a producentami wykonawczymi są Pontus Edgren i Martina Håkansson. Serial, przy którym będą pracować składa się z ośmiu odcinków. Nie znamy na razie daty premiery.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Andreas Godwin

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?