Advertisement
Advertisement

Matt Reeves podpisał umowę z telewizyjną grupą Warner Bros.

Reżyser Batmana, Matt Reeves poszerza swoją współpracę z Warner Bros. Zajmie się treściami telewizyjnymi dla tego studia.

Matt Reeves zawarł umowę zaplanowaną na lata. Oznacza ona, że wszelkie przyszłe projekty telewizyjne jakie zaplanuje reżyser i jego firma 6th & Idaho, zostaną stworzone dla Warner Bros. Trafią one do telewizji, sieci kablowych, a także na platformę HBO Max. Do tej pory, wytwórnia Reevesa produkowała treści dla różnych dystrybutorów. Wśród nich są Opowieści z Pętli (Amazon), Away (Netflix) oraz Przejście (FOX). Teraz jednak odbiorca będzie tylko jeden.

Fot. Twitter

Zobacz również: Stargirl otrzyma drugi sezon, ale na The CW

Obecnie Matt Reeves pracuje nad filmem The Batman, w którym zagra Robert Pattinson. Oprócz niego, w obsadzie znajdą się Colin Farrell, Zoë Kravitz, Andy Serkis i Paul Dano. Film pojawi się w kinach w październiku 2021 roku. Wcześniej reżyser pracował nad dwoma częściami nowej trylogii Planety małp.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Jamie McCarthy

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?