Matt Shakman, reżyser Gry o Tron zajmie się serialem dla Disney+?

Według serwisu Discussing Film, Matt Shakman ma zająć się sześcioodcinkową serią dla Disney+. Ma być to serial z uniwersum MCU.

Matt Shakman to twórca, który wyreżyserował dwa odcinki Gry o Tron. Były to kolejno Eastwatch oraz The Spoils of War. Drugi z wymienionych to jeden z najlepiej ocenianych epizodów serialu. To właśnie w nim mieliśmy okazję obserwować starcie armii Lannisterów dowodzonej przez Jaime’ego ze smokiem Daenerys. Oprócz tego reżyser jest na liście twórców takich seriali jak świetnie przyjęty The Boys i Fargo.

Nie wiadomo jaki serial wyreżyseruje Shakman, ale bardzo prawdopodobne, że będzie to Wandavision lub Loki. To właśnie te dwa tytuły niedługo wejdą w fazę produkcji na planie. Pierwszy z nich przedstawi losy Scarlet Witch. Postać wprowadzona w Avengers: Czas Ultrona nie miała do tej pory okazji by zyskać własną historię. Nadchodzący serial ma to zmienić, a poza tym będzie bardzo ważny dla fanów całego uniwersum. Wandavision ma bowiem bezpośrednio wiązać się z sequelem Doktora Strange’a.

Loki to z kolei historia znanego wszystkim asgardzkiego boga. Nie jest to jednak ten Loki, którego znamy z wielu filmów, lecz postać przedstawiona w Avengers: Koniec gry. Ten bohater zacznie swoją serialową drogę tuż po wydarzeniach z pierwszego crossovera Marvela. Nie jest to więc tak rozwinięty protagonista jakiego mieliśmy okazję widzieć w Thor: Ragnarok.

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Oto 4. faza uniwersum MARVELA! Znamy tytuły i daty premier!

Przed oboma wymienionymi serialami premierę będzie miał jeszcze jeden. Będzie to Falcon & Winter Soldier. Ten film ma już jednak przydzielonego reżysera. Został nim Kari Skogland, który wcześniej zajmował się też Opowieścią Podręcznej. Premiera serialu została ustalona na 1 maja 2020 roku. Wandavision i Loki zadebiutują z kolei wiosną 2021 roku.

Źródło: discussingfilm.net / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?