Millie Bobby Brown mogła wystąpić w Grze o tron!

Zazwyczaj wiele mówi się o okolicznościach samego angażu gwiazd, ale kwestie jego braku przy próbach dobicia się do innych projektów raczej są przemilczane.

A Millie Bobby Brown przyznała się niedawno, że miała ciężkie momenty w trakcie prób załapania się do obsady Gry o tron. Młoda gwiazdka należała wtedy do setek kandydatów, którzy znacznie częściej spotykali się z odmową niż ciepłym przyjęciem. Po tym, jak pocałowała klamkę przy castingu do adaptacji Sagi Lodu i Ognia, była blisko rezygnacji z potencjalnej kariery.

W końcu jednak pojawił się projekt o nazwie Montauk – przemianowany następnie na Stranger Things – nastąpił oczekiwany przełom. Aktorka poszła na przesłuchanie, by parę miesięcy później otrzymać zaproszenie na rozmowę na Skypie. Cała reszta jest historią. Poniżej zaś rzeczona rozmowa Brown z Jimmym Fallonem:

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?